Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Bodzanowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł364 m² 686,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Gospodarstwo w Bodzanowie na sprzedaż Arkadia Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego gospodarstwa zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Bodzanowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

458 000 zł58 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku w centrum Zazamcza. Mieszkanie przeszło kompleksowy remont i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy woda i kanalizacja na działce skrzynka z prądem przy działce można zacząć budowę po wybraniu projektu i uzyskaniu pozwolenia -blisko.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 364 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Oferta sprzedaży działki budowlanej z własną częścią malutkiego jeziorka. Lokalizacja: połajewo, gmina Piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Choceń

Choceń(Bodzanowo + 4 km)

1 995 000 zł1 491,30 m² 1 337,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 918 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Nieruchomość stanowiąca halę handlowo-usługową wysokiego składowania ok 6,5m, z częścią socjalno-biurową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 883 zł45,85 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brb nieruchomości z przyjemnością prezentuje mieszkanie w nowoczesnym bloku, który łączący w sobie elegancję i funkcjonalność. Mieszkanie w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 485 zł75,91 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Więcej przestrzeni, więcej światła, więcej możliwości właśnie tak można opisać to wyjątkowe mieszkanie w Ciechocinku. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł90 m² 11 088,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 90m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku, na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Czerniewice

Czerniewice(Bodzanowo + 6 km)

300 000 zł153 m² 1 960,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Dom parterowy w budowie na atrakcyjnej działce Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1218 m2 zabudowana domem jednorodzinnym w trakcie budowy, położona w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rożno-Parcele(Bodzanowo + 20 km)

119 000 zł1 328 m² 89,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ze ścianą lasu w kameralnej lokalizacji Rożno-Parcele Lokalizacja - Rożno-Parcele, ul. Chabrowa ; - bezpośrednio za.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kowal

Kowal(Bodzanowo + 10 km)

339 000 zł73 m² 4 643,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie w Kowalu, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski. Odległość od centrum.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij